Hakkimda

Hakkımda


Merhaba sevgili ziyaretçi ben ceyhan oğuz uzun süredir güzellik, cilt bakımı ve sağlık konularında bloglar yazıyorum. Kadının Yeri blogunu 2013 yılından beri yayınlıyorum. Bu sitedeki bilgilerin kesin bilimsel bilgiler ve çok etkili olduğunu söyleyemesemde, ot, çer çöp anlatan kulaktan dolma ve hurafeler içermediğini gururla paylaşabilirim. 

Yazılarımı yazılmadan önce yerli ve yabancı kaynakları tarayıp konunun uzmanları ile görüşerek yazılar yazıyorum. Sizler de bilgi, tecrübe ve görüşlerinizi yorumlarla paylaşırsanız sevinirim. Sizden ricam bu blogun daha iyi ve bilimsel hale gelmesi için bilgilerinizi yorumlarla insanlarla paylaşmanızdır. Unutmayalım ki bilgi paylaştıkça çoğalır, insanlığın faydasına bilgi üretmek kolektif bir akıl ve emekle oluşur. Bana ulaşmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YASAL UYARI

Güzellik sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili kadininyeri.org sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.