Güvenlik ve Gizlilik

Güvenlik ve Gizlilik


Güvenlik


Sistemde internet veri akışını hızlandırmak amacıyla çerez sistemi kullanılmaktadır. Sistemdeki çerezler tamamen google tarafından yönetilmektedir. konuyla ilgili olarak google gizlilik politikalarına bakabilirsiniz. Siteme verdiğiniz bilgileri hiç bir surette kötüye kullanılmaz ki zaten kötüye kullanılacak bilgiler vermenizi sağlayacak bir ortam yoktur.

Gizlilik


Ziyaretiniz esnasında tarafımdan hiç bir kayıt tutulmamaktadır. Tutulan kayıtlar barındırma hizmeti veren google blogger hizmeti tarafından tutulmaktadır. Ana gizlilik ilkem gereği iletişim formundan sorduğunuz sorular haricince hiç bir kişisel bilgi talep etmiyorum. Yorumlar kısmına yazdığınız yorumlar ve sorular için verdiğiniz bilgiler tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Siteme ilettiğiniz bilgiler ve iletişimde kullandığınız elektronik postalar hiç bir suretle 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Blogum okuyucu haklarına saygı duymayı en önemli kural sayar. Sitemde telif hakları ile korunan yazı ve görselleri kullanılmaz ancak yanlışlıkla yapılan kullanımlarda ise bildirimde bulunmanız  ve iletişim kurmanız halinde ilgili materyali kaldırmayı taahhüt ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YASAL UYARI

Güzellik sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili kadininyeri.org sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.